W.Gessmann.GmbH в Одесі

    27 травня - 29 травня 2019 року в м Одеса, Україна ТОВ «УА-Системи», м.Харків, взяла участь в 19 міжнародній транспортної виставці «Інтер-ТРАНСПОРТ». 

  В рамках XIV міжнародного транспортного тижня «Інтер-ТРАНСПОРТ» 27 травня - 29 травня 2019 року відбулася міжнародна виставка передового досвіду і нових технологій в галузі транспорту, логістики, гідротехнічного будівництва, портового господарства та підйомно-транспортного устаткування. На експозиції виставки була представлена інформація о діяльністі провідних портів чорноморського регіону, виробниках обладнання та техніки для портового та складського господарства.

   ТОВ «УА-Системи», як єдиний офіційний представник W.Gessmann GmbH (Німеччина) в Україні, в рамках XIV міжнародного транспортного тижня «Інтер-ТРАНСПОРТ» 2019, провела семінар-презентацію на тему: «ПРИВОДИМО В РУХ ВЕЛИКІ ПРИСТРОЇ. W. Gessmann GmbH - пристрої та системи управління підйомно-транспортним устаткуванням». В ході семінару обговорювалися питання актуальних моделей і новинок компанії W. Gessmann GmbH, розглядалися особливості виконання автоматизації підйомно-транспортного та вантажопідйомного обладнання компанією ТОВ «УА-Системи» під «ключ», побажання українських компаній, що використовують промислові Командоконтроллери (джойстики) і пульти операторів виробництва компанії W.Gessmann GmbH (Німеччина).

  • Vkontakte - Grey Circle
  • Facebook - Grey Circle
  • LinkedIn - Grey Circle