15.01.2019 завершено проектування облаштування Святогірського ГКР. Будівництво установки комплексної підготовки газу (УКПГ) на період дослідно-промислової розробки Святогірського ГКР в Ізюмському районі Харківської області

 

 

  В рамках дії договору між ТОВ «УА-СИСТЕМИ» та АТ «Укргазвидобування» в особі філії ГПУ «Шебелинкагазвидобування» виконані роботи з проектування системи автоматизованого керування технологічним процесом (АСК ТП) установки комплексної підготовки газу (УКПГ) Святогірського газоконденсатного родовища (ГКР).

Проектом передбачені конкретні інженерні рішення для досягнення максимальної виробничої ефективності та використання природних ресурсів, при цьому комплекс АСК ТП призначений для вирішення завдань безперервного автоматичного контролю стану об’єктів та устаткування, захисту, сигналізації та керування технологічними процесами УКПГ.

АСК ТП розроблена на базі програмованого логічного контролеру Siemens S7-1500, який зарекомендував себе як надійний пристрій керування та контролю. Верхній рівень реалізовано на базі архітектури «клієнт-сервер».

В системі передбачено використання таких складових компонентів:

  • центральний процесор CPU 1513-1 PN;

  • модульна станція ET200SP;

  • панель оператора ТР 1500 Comfort;

  • автоматизоване робоче місце оператора.

Схема структурна АСК ТП.jpg